Jdi na obsah Jdi na menu
 


SATANISMUS

27. 8. 2006

Jestliže křesťanství se nazývá "Náboženství duše", tak satanismus je náboženstvím těla. Sám sem zjistil, že cesta k uspokojení duše, vede i přes tělesné požitky. Jedno bez druhého prostě nejde, buď máme oboje nebo nic. O to abysme to měli, musíme bojovat, celý život je vlastně nekonečná válka, kterou válčíme sami se sebou. Rozpor mezi našimi touhami a skutečností- pokud je tato propast moc veliká tak se trápíme a cítíme se špatně, což ničí, díky naší psychice i naše tělo.
Takže dopřávejme našemu tělu všechny rozkoše, které si žádá a které mu můžeme dát, pokud tím neubližujeme někomu, koho máme rádi, to si pak musíme rozmyslet co je pro nás důležitější..

My sami musíme být vždy na prvním místě, kašlete na soucit k těm na kterých vám nezáleží!

Buďte sobečtí k těm na kterých vám nezáleží!

Nenáviďte své nepřátele z celé své duše!

Staňte se těmi silnými co vládnou pokryteckým slabochům!

Život je příliš krátký tak si užívejte každou chvíli jako by byla tou poslední!

Učení satanismu navazuje na myšlenky asi nejvýznamnějšího mága 20.století Aleistra Crowleyho(1875-1947)!

Uctívání temného boha se táhne s lidstvem, už velmi dlouho. Většina jeho uctívačů v dějinách skončila na popravištích, díky zaslepenosti,strachu a nenávisti křesťanů. První kdo postavili temného na roveň křesťanského Boha, byli asi bogomilové, kteří žili v Bulharsku a Bosně kousek od budoucí Draculovi země od Karpat, ale i tam se brzy jejich hnutí rozšířilo, někdy v 10.století. Uctívali oba protiklady, věřili v Boha i Satana. Bůh byl symbolem duše a Satan těla. Sami přiznávali, že člověk tíhne spíš ve své pozemském životě k tělu a nepovažovali to za nic špatného, právě naopak. Tento kult se ve 12.století rozšířil do Francie a jeho příslušníci si začali říkat Kataři(čistí), jejich učení se, ale také velmi rychle znelíbila církvi a právě díky nim vznikla inkvizice... Kataři byli zatýkaní a vraždění i přes svojí velkou statečnost byli po mnoha letech bojů nakonec poraženi, vražděni, mučeni a upalováni. Tmářství opět zvítězilo, ale odkaz zůstal.

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

:D mooc hezky :D

(Hanz, 4. 4. 2010 23:26)

Tyvole to mi pověz ty chytroline Dark Martine, co je v Bibli prosimte dokazano? Ja osobne jsem ateista... vira v nekoho mi prijde stupidni.. verit ma clovek sam sobe, v to co dela a muze verit ve vyssi energii, ktera bezpochyby je... a kazdy clovek se ji muze pomyslne dotknout.... Tim pade pro me je stupidni i vyrok mistra Dead Fortha, rikat, ze buh neni a satan je nejmocnejsi je stupidita sama osobe... pravdepodobne dead forth je usmudlanej hlupak co chodi v cernych vecech a mysli si ze je nejvic hustej kdyz v noci chodi vyrezavat pentagramy do stromu.... autor textu vam jasne rekl, ze satanismus je vira v telo.. nebo tak alespon vznikl a krestanstvi je vira v dusi.. tudiz to, ze si lide pozdeji zacali dosazovat nejake borce na pomyslne truny nebe a pekla je vedlejsi a priznejme si, ze dnes je krestanska cirkev jedna z nejskorumpovanejsich... verte v to co delate a verte samy v sebe a budete stastni, to vam radim ja... a nebudte sobci, egomani a arogantni debilove :) pac a pusu

pche

(mortusdelivek, 20. 8. 2009 2:16)

vy idioti...(tim myslim ty tri podemnou),dead forthe kdyz rikas ze satan je tak nevedomky priznavas ze je i buh...dark martine satan neni kreten ale spis ty ses kreten protoze buh je jenom idiot kterej se kocha jak krestanstvi otroci dalsi lidi na jeho viru a Anet...buh i satan existuji,magie taky..ses si jista ze bysme na tom byly hur?nebyly byly bychom na tom i mozna lepe..nebyly bychom otravovani tema zasranyma krestanama:)

Držte hubu oba dva

(Anet, 7. 1. 2009 19:53)

Ani bůh ani satan neexistují sice je pravda že magie existuje ale satan už ne a věřte mi kdyby žil sme na tom o hodně hůř než ted

Blbečku

(Dead Forth, 16. 5. 2008 20:25)

Drž hubu!! blbečku BUH neni!!!! jedině satan!! je nejmocnějši na světě!!

re:

(Dark Martin, 16. 10. 2007 20:06)

Satan je Kretén, bohu se rovnat nemůže což je DOKÁZÁNO i v Bibli.