Jdi na obsah Jdi na menu
 


JAK VZNIKL SATANISMUS ? CÍRKEV MĚLA V MINULOSTI VŽDYCKY PRAVDU . VĚDCI ,KTEŘÍ VYVRACELI TVRZENÍ CÍRKVE ( NAPŘÍKLAD ŽE ZEMĚ JE STŘEDEM VESMÍRU ), BYLI PROHLÁŠENI ZA KACÍŘE . ZNÁMÍ JE TŘEBA GALLILEO GALLILEY . CÍRKEV HO PŘINUTILA ODVOLAT SVÉ TVRZENÍ ,ŽE ZEMĚ JE STŘEDEM VESMÍRU .PO TÉ SE ZAČALI TAJNĚ SCHÁZET VĚDCI A PROJEDNÁVALI VĚCI O KTERÝCH SE NA VEŘEJNOSTI NEMOHLO MLUVIT . ZAČALI SI ŘÍKAT ILUMINÁTI. K TĚM SE POZDĚJI ZAČALY PŘIDÁVAT I OBYČEJNÍ LIDÉ A CÍRKEV SE ZAČALA ILUMINÁTŮ BÁT. PROTO SI VYMYSLELA ŽE ILUMINÁTI TAJNĚ PROVÁDĚJÍ OBŘADY, VE KTERÝCH VYVOLÁVAJÍ LUCIFERA . POZDĚJI CÍRKEV ZATKLA 4 ILUMINÁTY A VYPÁLILI JIM KŘÍŽ NA HRUDNÍK. ZABILI JE A ROZHODILI JE PO ŘÍMĚ JAKO VÝSTRAHU LIDEM CO SE CHTĚLI K ILUMINÁTŮM PŘIDAT . ILUMINÁTI BYLI NEMYLOSTNĚ PRONÁSLEDOVÁNI. ILUMINÁTI SE ZAVÁZALI ODPLATIT CÍRKVI VŠECHNY JEJÍ LŽI . CÍRKEV ILUMINÁTY MÁLEM ZNIČILA . ALE JENOM MÁLEM . ILUMINÁTI SE VMÍŠILI K ZEDNÁŘŮM . Z NICH PO TÉ PÁR ILUMINÁTŮ VYSTOUPILO A ZAČALO PROVÁDĚT OBŘADY . TAK SE TAKÉ MOHL OBJEVIT SATANISMUS .

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

satanistická sračka

(satanistická sračka, 18. 1. 2021 10:06)

a co mi tole mělo říct jakože další strana k hovnu a to hovno ješte urážím

hovno

(rtjgf, 27. 1. 2008 17:49)

hele tak todle si strč do tvý hnusný prdele to neni skoro žádná pravda ty debyle

Re: hovno

(Grinch, 29. 6. 2011 12:49)

to je teda sračka - ilumináti je pojednání o chazarech, židech, tajných společnostech, světovládě a lokajství gojímů, ale tady se o tom nemá cenu bavit, navíc na netu je toho dost, včetně toho že církev vznikla na potlačení víry, Ježíše a duchovního růstu

pravda

(anonym, 16. 1. 2010 20:20)

presne toto si aj ja myslim, no pozor na vec.. v Boha verim a tak ako su napr. knazi dobrí a zlí, takisto bola a je aj cirkev niekedy dobra a niekedy zlá.. v Boha verím a nikdy sa nevzdám viery, lebo dokiaľ som sa prvýkrát nezaľúbila, mala som vízie, o ktorých vie malokto.. taktiež mi to tých maloktorých malo verilo, no ja viem, čo som videla.. a to je dokaz pre mňa, že Boh jestvuje..

Debile

(Hudy666, 25. 2. 2009 1:02)

A to že satanismus vznikal postupne ješte pred narozením Jéži kristusovího te nesere,že?blbe

Hmm

(GDR, 13. 3. 2008 12:26)

zato ty jsi satoš tělem i duší jak je vidět:-P pac a pusu